Firma TomiConcept specjalizuje się w realizacji prac remontowo-wykończeniowych, pracach adaptacyjnych oraz w przebudowie i dostosowaniu pomieszczeń do nowych zadań. Nasze prace realizowane są poprzez doświadczoną kadrę wykwalifikowanych pracowników. Projekty realizujemy poprzedzając je sporządzeniem szczegółowego kosztorysu a po zatwierdzeniu zakresu prac i uzgodnieniu szczegółów zatwierdzamy uzgodniony zakres prac podpisaniem umowy. W porozumieniu ze zlecającym prowadzimy nasze prace zgodnie z zasadami sztuki budowlanej oraz dokładamy wszelkich starań, aby po wykonaniu aranżacji czy przebudowy dana przestrzeń zyskała na swoim wyglądzie i funkcjonalności. Nasz firma współpracuje również z projektantami oraz architektami wnętrz i jest w stanie wykonać zlecone nam prace wg przedstawionych projektów. W naszej ofercie mamy również prace stolarskie, sztukatorskie i dekoracyjne.

W większości przypadków nasze usługi obejmują projektowanie, zakup odpowiednich materiałów, prace przygotowawcze, same prace remontowe i wykończeniowe oraz wyposażenie wnętrz w zależności od potrzeb i przyszłej funkcji danego obiekt.
Przy realizacji naszych projektów współpracujemy z naszym partnerami
Firmą Flugger, Dekoral, Semin, producentami paneli i podłóg drewnianych Baront, producentami oświetlenia oraz renomowanymi i uznanymi salonami płytek ceramicznych, glazury i dodatków wykończeniowych; Domino, Maxfliz itp.

Firma TomiConcept stara się dostosować swoją ofertę do oczekiwań klienta kładąc nacisk na wykonanie zleconych nam prac przy użyci właściwych niezwodnych materiałów. Przystępując do realizacji danego projektu gwarantujemy wykonanie usługi zgodnie z przyjętymi ustaleniami w uzgodnionym czasie. Udzielamy gwarancji na wykonane prace adaptacyjne i usługi remontowe.

POSIADAMY UBEZPIECZENIE OD ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ ORAZ BŁĘDÓW W SZTUCE.

Jesteśmy świadomi, iż każde mieszkanie, każdy dom czy inna przestrzeń będąca miejscem pracy czy wypoczynku wymagają od czasu do czasu generalnego remontu. Używane do tej pory pomieszczenia po kilku latach ich użytkowania wymagają odświeżenia. Z biegiem lat zmieniają się nie tylko trendy, ale także potrzeby użytkowników, dlatego niezależnie od rozmiaru i nakładów, opłaca się powierzyć remont, adaptacje czy zmianę zastosowania obiektu profesjonalnej firmie.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.